Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Aramak İçin TIKLA 0507 770 5757 

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Birinci Yöntem:  Sirke Limon Tuzu ve Karbonat ile lavabo tıkanıklığı açma işlemi
Kendi çabasıyla hi bir yere zarar vermeden lavabo açmak isteyenler için denenmesi gereken bir yöntem. Tıkanmış lavaboyu açmak için bir su bardağı karbonatı lavabonun süzgeçine dökün. Aynı Şekilde  Limon Tuzunuda Süzgece Dökün  Bir su bardağı elma ya da üzüm sirkesini dökün. Yani döktüğünüz karbonat Limon Tuzu ile sirke ölçüleri aynı olmalıdır.

Karbonat Limon Tuzu ve sirke etkileşime girecek ve basit şekilde tıkanmış olan lavabo giderini açacaktır. Yalnız bu Etkileşimin yarım saat kadar sürmesini bekleyin. Ardından 1 litre kaynattığınız suyu lavaboya boşaltın.

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri Video

İkinci Yötem: Pompa ile tıkanıklık açma Bu yöntemde ev hanımları tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir  Muhtemelen herkesin bildiği en klasik yöntemlerin başında pompa ile lavabo tıkanıklığı açma vardır. Tıkalı olan lavabonun süzgec ağzına pompayı yerleştirin. Dikkat etmeniz gereken husus pompa ile lavabo ağzının tamamını kapatacak şekilde yerleştirmenizdir. Ardından bastırarak pompalamaya başlayın, pompalama işlemini yaklaşık 20 – 25  kez tekrarlayın.

Üçüncü Yöntem: Lavabo Açıcı ile lavabo tıkanıklığı açma Tavsiye edilmez Lavabo açıcılar hem borulardaki contalara zarar verir hemde solunması tehlikelidir hemde vucudunuza temas ederse yakar o yuzden çok dikkatli olunması gerekir
Lavabo açıcı kullanmadan önce sıcak suyu hazır etmeniz gerekir. Lavabo açıcıyı lavabo içerisine boşaltın ve ardından yavaşça sıcak suyu üzerine dökün. Sıçratmamaya dikkat edin, vücudunuzla temas etmesi kötü sonuçlar doğurabilir.

Lavabo Açıcı ile lavabo tıkanıklığı açma videosu izle

Dördüncü Yöntem: Lavabo Açma Teli Sustası 

Nalburlar Ve Süpermarketlerde  Kolayca Temin Edebileceğiniz Bu Tel Yumuşak Olduğu İçin Her Türlü Şekle Girer  Tıkalı Olan Yere Lavabonun Altındaki Gırtlak Hortumunun Girdiği Deliğe Teli Sokun Ve Çevirin.Bu yöntemleri kullanarak Tıkanıklıktan Kurtulabilirsiniz. Fakat Öncelikle Gider Borularının Tıkanmaması İçin Özen Göstermelisiniz.

Mutfak Lavabosunun Tıkanmaması İçin Ne Yapmalıyız.

Genellikle mutfak lavabosu tıkanıklığı artık yemek yağları yüzünden tıkanır gündüz makinede yıkanan bulaşıklardan ister istemez yağ gider borularına gitmektedir. Zamanla bu yağlar pimaş boru giderinin içine yapışır ve ilerleyen yıllarda tıkanıklık meydana gelir.

Tıkalı lavabo kırmadan son teknoloji makinelerle açılır Arayın Bizi 7/24 Halit Usta 0507 770 5757 – 0532 498 19 00

Servis Verdiğimiz İstanbul İlçeleri 

1: Adalar 2: Tuzla 3: Pendik 4: Kartal 5: Maltepe 6: Kadıköy 7: Ataşehir 8: Çekmeköy 9: Şile 10: Ümraniye 11: Sultanbeyli 12: Sancaktepe 13: Üsküdar 14: Beykoz Ve Anadolu Yakası Tüm Yerler

Servis Verdiğimiz Kocaeli İlçeleri 

1: Çayırova 2: Darıca 3: Gebze 4: Dilovası 5: Körfez 6: Derince 7: İzmit 8: Kandıra 9: Kartepe 10: Karamürsel 11: Başiskele 12: Gölcük Ve Tüm Kocaeli Yerleşim Yerleri

Servis Verdiğimiz Sakarya İlçeleri

Sakarya Merkez Ve Serdivan İlçesi

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın